Domů / Pro kutily / Zbavte se stromu rychle a jednoduše, pomůže vám rizikové kácení stromů

Zbavte se stromu rychle a jednoduše, pomůže vám rizikové kácení stromů

Dokonce i kácení stromu může být věda a to obzvláště tehdy, pokud jde o vysoký vzrostlý strom, který se nachází na špatně přístupném místě. Nedoporučuje se takové stromy kácet svépomocí, je to velmi nebezpečné a navíc nemá většina lidí odpovídající techniku.

kácení2Namísto riskantního pokusu o pokácení se raději obraťte na rizikové kácení stromů, které nabízí firma RD servis působící v Olomouckém kraji. Může být mnoho důvodů, proč strom pokácet. Většině lidí stromy brání ve stavbě, stíní jim na pozemek, jsou zdrojem velkého množství spadaného listí nebo jsou zkrátka nadbytečnou dekorací, o kterou nikdo nestojí. Ať už je důvod pokácení jakýkoli, profesionální firma zvládne svojí práci rychle, efektivně a vás to bude stát pouze minimální výdaje.

Jaké kácení se nabízí

Nabízí se celkem 3 způsoby kácení, zpravidla se volí podle umístění stromu. Pokud je strom na špatně přístupném místě, tak se jedná o rizikové kácení stromů za použití stromolezecké techniky. Toto byste sami jistě nezvládli, profesionál se postará o bezpečné pokácení nebo ořezání stromu, aby vás už nijak neohrožoval. Strom je kácen postupně a odřezané větve jsou postupně spouštěny dolů.

Nejjednodušší je směrové kácení, u kterého je podmínkou, že se musí strom nacházet na místě, kde neohrožuje lidi ani majetek.

Velmi často se využívá kácení za pomoci výsuvné plošiny. Tato technika se také používá i pro ořezání větví. Někdy se používá také v kombinaci a použitím stromolezecké techniky.

Firma RD servis je všestranná a kromě pokácení či ořezání stromů nabízí také odvoz dřeva. Pokud jste z Olomouce, Prostějova, Litovle, Uničova, Šternberku nebo okolí, můžete se na firmu obrátit. Kromě letitých zkušeností v oboru vás potěší i nízkými cenami.

O

Zanechte zprávu