Domů / Doporučujeme / Zima, nejvyšší čas začít vybírat bazén!

Zima, nejvyšší čas začít vybírat bazén!

Možná se vám na sklonku léta už nad realizací bazénu nechtělo přemýšlet. To je samozřejmě škoda, ale ještě nemusíte věšet další koupací sezonu na hřebík. Kdo nemá vlastní bazén a v létě mu chyběl, rozhodně by neměl čekat až na jaro. Pusťte se do realizace hned teď! Řekneme vám, proč.

Nečekejte na jaro

„Tak třeba na jaře“… Řekne si většinou majitel zahrady, který celé léto přemýšlel nad tím, že vlastní koupání by nebylo k zahození. Ale proč čekat? Jaro uteče jako voda a zbytečně si z koupací sezony ukrojíte. Realizace se může protáhnout. Takto byste se mohli koupat už při prvních teplých dnech. A to není jediný důvod, proč se do toho pustit na podzim nebo alespoň vše dobře promyslet a zařídit přes zimu.

Po stavbě zahrada regeneruje

Uvědomte si, že tvorba bazénů je stavba. A ta zasáhne více či méně do vaší zahrady. Kdo by si chtěl užít první koupání s okolím připomínajícím staveniště? Na jaře tráva v okolí bazénu zpevní povrch, vše si za těch několik měsíců pěkně „sedne“, vy budete mít dávno uklizeno a nezbyde než se těšit na vodní radovánky. Zkrátka a dobře, zahrada potřebuje po takovém zásahu zregenerovat.

Zamluvte si termín včas!

Stavební firmy bývají po zimě na roztrhání. Není čas a nejsou lidi. Po létě jsou lépe dostupné a také levnější. Nestihli jste to? Obvolejte je teď a zamluvte si termín na brzké jaro. Ušetříte si nervy a nějaké ty finance možná také.

Venku chumelí? I tak se můžete vysněnému bazénu přiblížit. Zjistěte si co nejvíce informací o materiálech, typech a cenách, a nezapomeňte ani na to, jak probíhá údržba bazénu. Vyberte na zahradě vhodné místo, a samozřejmě ten pravý, ideální bazén pro vás. Nedokážete to? Poraďte se s odborníky! Je možné, že vaši volbu usměrní a nakonec zakotvíte u jiného modelu, než jste původně vybrali. Nebudete litovat. Kvalitní bazény všech možných typů má Albixon. Kromě unikátních materiálů se můžete těšit na bazénové sety, zastřešení, a není problém dopřát si ani domácí wellness.

O angelo

Zanechte zprávu