Home / Doporučujeme / Zútulněte si bydlení jednoduše a efektivně

Zútulněte si bydlení jednoduše a efektivně

Každá hospodyňka není nikdy spokojená se svou domácností – pořád jí tam prostě „něco chybí“ nebo je něco již prostě „ohleděné“. Proto by nejradši neustále stěhovala nábytek či dokonce celé místnosti. Proč ale dělat tak radikální krok? Vždyť i malá změna dokáže oživit ten nudný pokoj, a přitom nadělat tolik radosti – alespoň na chvíli tedy, než bude potřeba zase další novota. Jak si zútulnit svou domácnost?

Bydlení podle sebe

Hrejte si s barvami! Že je v barvách síla, to ví přeci každý. Ale pozor, jaké barvy volíte ve svém bydlení. Nemusíte se striktně držet klasické bílé barvy, nicméně, u světlých barev zůstaňte. Nebo můžete interiér „rozbít“ tím, že vymalujete pouze jednu stěnu, klidně nějakou pastelovou barvou, která ale bude ladit s ostatním vybavením ve vaší domácnosti. Ale nezapomeňte, že nic se nemá přehánět, aby tyto doplňky nepůsobily jako pěst na oko.

Dům jako ze škatulky

Vyzdobte si svůj dům novými záclonami! V dnešní době je oblíbený trend dlouhých záclon až po zem. Působí elegantně a vznešeně. Pokud máte nevýrazný interiér, můžete zvolit také záclony s výraznými vzory či barvami, které váš interiér oživí. Pěkně také působí závěsy ve stejné délce na kraji garnýže. Nemusíte je ani používat – jako dekorace jsou k nezaplacení, navíc krásně orámují vaše okna.

Hřejivý byt

Pokud vlastníte byt, velice dobře znáte, jak moc jdou slyšet kroky sousedů nad vámi, či cupitání dětských nožiček. Koberce zajistí nejenom to, že tyto zvuky eliminujete, ale vaši domácnost také příjemně prohřeje. Pokud máte děti již odrosteny, doporučujeme koberec s vysokým chlupem, který je nejenom elegantní, ale také opravdu příjemný jak na dotek, tak i na pohled.

Doplňky byste ale vždy měli vybírat s mírou a zbytečně neplýtvat. Vždyť nechcete, aby vaše domácnost byla jako přeplácané skladiště, ale spíše jako elegantní oáza klidu.

About angelo

Leave a Reply