Home / Doporučujeme / Autodoplňky od Vopi

Autodoplňky od Vopi

Koupili jste si starší auto a rádi byste si nechali vyměnit autopotahy? Dnešní svět poskytuje bohatou nabídku nejrůznějších autodoplňků, jak do nových, tak starších aut. Každý si tak interiér svého motorového vozidla může vybavit podle vlastního vkusu.

Kde koupit kvalitní autopotahy?

Autopotahyochrání sedačky před znečištěním a umožňují také mnohem lepší údržbu než samotné čalounění na sedačkách. Potahy je možné na rozdíl od čalounění lehce ze sedaček v autě sundat a vyčistit. Obvykle se dají vyprat a po usušení zase znovu navléci na čalounění autosedaček. Po vyprání se doporučuje autopotahy neždímat, pouze je pověsit a nechat samovolně uschnout. Další výhodu poznáte především při cestování s dětmi. Autopotahy totiž zabraňují drobečkům z jídla zapadnout do vnitřku sedačky. Autopotahy udělají velký kus práce především v užitkových vozech a dodávkám. Řidiči totiž velmi často do auta nasedají zašpinění a mohou původní čalounění snadno znečistit.

Používejte k vyhledávání konfigurátor!

Autopotahy od Vopi splní Vaše očekávání o kvalitních autopotazích za výhodnou cenu. Vybírat můžete hned ze dvou variant, a to autopotahů na míru a univerzálních autopotahů. Oba dva typy jsou vyrobeny z nejkvalitnějších látek a snaží se svým uživatelům nabídnout ty nejlepší vlastnosti. Ve většině případů jsou podvrstveny molitanem nebo vatelínem a opatřeny mřížkou tak, aby bylo sezení co nejvíce pohodlné. Také výše zmíněná údržba je u autopotahů od Vopi snadná. Ke snadnějšímu vyhledávání požadovaných autopotahů i autokoberců může použít konfigurátor zde www.vopi.cz/konf-koberecky/.  Ať už se rozhodnete pro gumové nebo textilní autokoberce, vždy se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu.

About angelo

Leave a Reply