Domů / Doporučujeme / Zvažujete o zapůjčení dodávky? Vybírejte pečlivě!

Zvažujete o zapůjčení dodávky? Vybírejte pečlivě!

Zvažujete zapůjčení dodávky pro vaše potřeby? Obraťte se na naši firmu. Nabízíme vám proklientský přístup a spoustu výhod, které jinde nenajdete. Naše dodávky můžete využít za účelem zajištění svého podnikání, jako náhradu za porouchaný vůz nebo také pro soukromé cesty, převážně když něco potřebujete přestěhovat nebo převézt objemnější náklad.

Nezáleží na tom, zda jste podnikatel, živnostník či soukromá osoba, u nás mají dveře otevřené všichni. Přestože sídlíme v Praze, mezi našimi klienty nejsou pouze místní obyvatelé, díky vstřícným podmínkám k nám jezdí také lidé ze širokého okolí.

Dodávku vám zapůjčíme krátkodobě i na delší dobu. Veškerá naše vozidla mají do 3,5 tuny. A jaké vozy u nás vlastně najdete? Můžete se setkat s velmi pohodlnou dodávkou Ford Transit LWB (L3H2), která je výborně ovladatelná, lehce řiditelná a má nízkou spotřebu a náhon na přední kola. Další nabízenou je Ford Transit LWB (L3H3), jejíž nespornou výhodou je parkovací asistent, který pomůže při couvání k místu nakládky. Skrze její rozměry je vhodná spíše pro zkušenější řidiče. Dodávku Ford Transit LWB (L2H3) můžete využít na krátké i delší trasy, díky intuitivnímu řízení ji zvládnou i řidiči bez zkušeností s velkými vozy. Posledním nabízeným vozem je Ford Transit LWB (L2H2), dodávka velice podobná předchozí zmíněné.

Pokud potřebujete cokoli ohledně zapůjčení dodávky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme a doporučíme to nejlepší vozidlo právě pro vás a vaše potřeby. Věříme, že díky výhodám, které nabízíme, budete spokojeni. Je to především přátelská otevírací doba, jsme tu pro vás od osmé hodiny ranní do devíti do večera. Po domluvě jsme ovšem schopni zapůjčit dodávku v kteroukoli jinou denní i noční hodinu. Díky možnosti pronájmu reklamních ploch na našich vozidlech nižší cenu jinde nenajdete. Všechny naše dodávky jsou ve vynikajícím stavu, protože dbáme na důkladnou péči o ně. V neposlední řadě jsou také komfortně vybaveny, jistě oceníte stěhovací rudlík, transportní kurty, navigaci nebo energetický nápoj, tyto věci si můžete zdarma vyžádat k zapůjčení vozu.

Budeme se těšit na spolupráci.

O

Zanechte zprávu