Home / Doporučujeme / 3 důvody, proč nakoupit lesní techniku v bazaru

3 důvody, proč nakoupit lesní techniku v bazaru

Lesní technika je opravdu drahá. Koupě nového vybavení vás tak vyjde na nepředstavitelnou sumu. Co takhle ušetřit a nakoupit stroje v bazaru lesní techniky?

Koupě automobilu je nákladnou záležitostí. A co teprve nákup lesní techniky pro vaši nově založenou firmu? Nové stroje bývají velice drahé. Pro začínající podnikatele a majitele malých lesů tak jde o nepředstavitelnou investici. Bazar lesní techniky vám ale spoustu starostí ušetří. V následujících řádcích vám předkládáme tři důvody, proč byste měli nakupovat právě v bazaru.

Zajímavější ceny

Je jasné, proč je řada bazarů tak oblíbená. Mezi hlavní důvody patří nižší pořizovací cena. Použitá lesní technika z druhé ruky bude stát mnohem méně než nová, nevyužitá. Kvalita obou strojů přitom bude srovnatelná. U použitých navíc často nemusíte mít strach, že krátce po jejich zakoupení dojde k poruše. Jsou totiž dobře zajeté.

Větší výběr strojů

Obchody se zpravidla specializují pouze na jednu značku.Bazar s lesní technikou nic takového neřeší. V nabídce tak naleznete široké spektrum vozů od různých výrobců. John Deere, Ponsee Buffalo i jiné, méně známé značky naleznete v nabídkách těchto prodejců. Můžete si tak vybrat přesně takový model, který vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Stroje jsou zkontrolované

Spolehlivý prodejce si nikdy nedovolí zákazníkovi nabídnout nefunkční stroj. U většiny bazarů si tak můžete být jistí, že vozy prošly pečlivou prohlídkou. Pokud jsou v nabídce už delší dobu, budou i dobře udržovány, aby si jejich zájemce poté mohl bezstarostně užívat jeho služeb. A jak jsme psali už výše – použité stroje jsou dobře zajeté. Kvalitou si tedy nic nezadají s novými automobily, které právě upustily výrobní linku.

About angelo

Leave a Reply