Home / Doporučujeme / Bazény zapuštěné i výroba jsou v plném proudu

Bazény zapuštěné i výroba jsou v plném proudu

Pokud vám veřejná koupaliště vůbec nic neříkají, protože se neradi ukazujete v plavkách na veřejnosti, dopřejte si soukromí v podobě bazénu na zahradě. Vybrat si můžete hned z několika různých variant. Levnějším řešením jsou bazény nadzemní a nafukovací, ovšem delší životnost zase slibují zapuštěné bazény, u nichž je i širší výběr z tvarů, materiálů, hloubek a velikostí. V následujících řádcích vám prozradíme, proč jsou zapuštěné alternativy žádanější.

Prvně byste si měli ujasnit, kolik jste ochotni do bazénu investovat, protože se dají sehnat zapuštěné bazény za dvacet tisíc korun, ale i za sto tisíc korun. Chcete se zlepšit v plavání a udržet si dobrou fyzickou kondici? Pravděpodobně se neobejdete ani bez protiproudu. Příslušenství potom cenu navyšuje.

Zapuštěné bazény vás nezklamou

Venkovní bazény jsou buď nadzemní, nebo zapuštěné. Ještě se setkáte i s jakýmsi kompromisem, a to s polozapuštěným bazénem, který však není po estetické stránce na takové úrovni jako zapuštěný.

Zapuštěné bazény mívají zpravidla větší hloubku, klidně i 150 centimetrů, a pyšní se navíc dlouhou životností. Jestliže sáhnete po vskutku kvalitním materiálu, tak vás takový bazén ještě i přežije. Vybrat si můžete, zda má mít bazén pozvolný sestup do vody. Dále si zvolíte, jestli chcete vstup formou schůdků, nebo žebříku.

Výroba bazénů probíhá po celý rok

Ideální období pro objednání zapuštěného bazénu je zima, protože všechno stihnete, ještě než vypukne koupací sezóna. Pokud jste ale zaspali, nic se neděje, výroba bazénů probíhá během celého roku, a tak si můžete objednat vysněné domácí koupaliště i nyní. Podívejte se také na výhodné bazénové sety, což je bazén včetně zastřešení. Prodloužíte si tak koupací sezónu o několik měsíců. Ocení to i vaše ratolesti, nemyslíte?

About angelo

Leave a Reply