Home / Doporučujeme / Detektory kovu prodej – hledej

Detektory kovu prodej – hledej

Jste nováčkem v oblasti detekce kovů? Detekce kovů je spíše legrací, a podle toho, co najdete se může stát taky lukrativním koníčkem. V článku vám poradíme tipy, které vám hledání usnadní a taky tipy na detektory kovu a jejich prodej.

Neočekávejte moc

Při hledání kovů počítejte s tím, že najdete spíš více odpadu než pokladů – narazíte na spoustu vršků od piva, odpadků či hliníkových obalů – ale nevzdávejte se a hledejte dál.

Věnujte svůj čas

Čím více budete hledat, tím více najdete. Čím více času strávíte hledáním, tím je pravděpodobnější, že najdete něco opravdu úžasného!

Pátrejte

Pokud máte v plánu najít opravdu poklad, začněte po něm pátrat v minulosti – využívejte místní knihovny, historiky, radnici, abyste se dozvěděli o významných historických místech ve vašem městě – poté tam začněte s hledáním.

Jak detektor vybrat?

Při koupi detektoru kovu se zajímejte hlavně o jeho frekvenci – ideální je frekvence 6-8 kHz, která je vhodná pro všechny druhy hledání. Samozřejmě, čím vyšší frekvence, tím silnější signál, ale začátečníkům stačí univerzální. Pokud nemáte v blízkosti žádný obchod s detektory, stačí se podívat na internet, při zadání pojmu – například „detektor kovu prodej“ si můžete vybrat z mnoha prodejen.

Vyberte si tu správnou dobu

Vyhněte se době, kdy jsou místa nejvíce frekventovaná. Pokud hledáte na veřejných místech, vyhněte se časům, kdy je provoz nejvyšší – připravíte se o čas, lidé jsou zvídaví, a tak byste nedělali nic jiného, než odpovídali na otázky.

Nejdříve si detektor vyzkoušejte

Začněte na svém vlastním dvorku. Nejdříve je potřeba se s novým detektorem kovu seznámit, tudíž využívejte vlastního pozemku – zkoušejte jeho nastavení, funkce a až se s novým kamarádem seznámíte, začněte s hledáním na veřejných místech.

Počkejte si na deštivé počasí

Věděli jste, že hledání kovů po dešti je ideální doba? Mokrý povrch je mnohem vodivější a bude mnohem snazší najít poklad ukrytý hluboko pod povrchem, pokud je zem mokrá. Další radou je – kopejte všechno – nikdy nevíte, co zrovna objevíte.

About angelo

Leave a Reply