Home / Doporučujeme / Chcete partnera s tradicí už z dob první republiky? Zde je odpověď

Chcete partnera s tradicí už z dob první republiky? Zde je odpověď

Počátky firmy Schmachtl sahají až do prvorepublikového Československa jmenovitě do roku 1934 kdy převzal ing. Karl Schmachtl zastoupení firmy Vogel-Pumpen Stockerau pro celé teritorium Československa a zřídil i dílnu ve Znojmě.  V novodobé historii pak byla v  roce 1990  v Praze založena technická kancelář rakouské firmy Schmachtl KG a konečně  v roce 1992 byla založena  společnost Schmachtl CS s.r.o. jako dceřiná společnost firmy Schmachtl KG Rakousko. 

Nekompromisní kvalita a přesnost pro bezpečnostní systémy a elektroinstalační materiál.


Produkty společnosti jako bezpečnostní a spínací relé a moduly, elektroinstalační krabice, průmyslové konektory a konektorové kryty  jsou proslulé svou vysokou kvalitou a absolutní spolehlivostí, která odpovídá firemní filozofii budované již téměř devadesát let, tedy prosperita společnosti založená na  spokojenosti zákazníka a vyhovění jeho potřebám. Firma vysílá své odborné pracovníky k zákazníkům aby přímo v jeho podmínkách a prostředí našli a dodali řešení nejlépe vyhovující jeho potřebám.

Mezinárodní prestiž a něco navíc

Společnost je výhradním distributorem výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství s velmi dlouhou tradicí, své dodavatele volí velmi pečlivě a hodnotí zejména kvalitu výrobků, spolehlivost a dostupnost náhradních dílů. Být dodavatelem firmy Schmachtl je  mezi výrobci prestižní záležitostí. Firma Schmachtl CZ, spol. s r.o. je zapsána do Seznamu výrobců elektrozařízení a nabízí svým zákazníkům možnost bezpečné

About angelo

Leave a Reply