Home / Doporučujeme / Chcete si otevřít kavárnu? DUBLINO vám pomůže s jejím vybavením

Chcete si otevřít kavárnu? DUBLINO vám pomůže s jejím vybavením

Především ve větších městech je konkurence, co se týče kaváren, skutečně obrovská, a proto je nezbytné zaujmout návštěvníky nevšedním prostředím. S moderním nábytkem vytvoříte i z fádní kavárny místo, kam se hosté budou velice rádi vracet. Jestliže hledáte dodavatele neotřelého nábytku, s nímž proměníte nudný prostor k nepoznání, podívejte se do nabídky společnosti DUBLINO.

Prvně si rozmyslete, v jakém stylu by se měla kavárna nést. Preferujete spíše retro provedení, nebo se vám líbí nadčasový styl? Právě od daného rozhodnutí se potom odrazíte a vyberete optimální nábytek. Podívejte se do kompletní nabídky gastronomického nábytku na stránce www.dublino.cz.

Židle, které mají šmrnc

Pokud se vám zamlouvá tradiční materiál, tedy dřevo, zaujmou vás čistě dřevěné židle v tmavém i světlém odstínu. Ve stejném moření seženete rovnou i stoly, u nichž si však rozmyslete, jak velké by měly být. Jestliže v kavárně neplánujete podávat klasická jídla, ale jen třeba zákusky, postačí vám menší rozměry. Zatímco do normální restaurace se hodí spíše větší alternativy.

Všechny židle jsou designem zajímavé, takže vaše kavárna nebude vypadat jako každá druhá. Vytvoříte přátelské prostředí a příjemnou atmosféru, kvůli které se návštěvníci začnou vracet. O to v gastronomickém sektoru jde, nemyslíte?

DUBLINO vám vybaví také zahrádku

Jestliže k vaší kavárně náleží také terasa, máte jedinečnou příležitost přilákat v létě třeba cyklisty, kteří si pochutnají na lahodném zákusku, dají si dobrou kávu a vyrazí dál na cesty. DUBLINO poskytuje i venkovní nábytek, tedy židle, stoly, ale klidně i plážová lehátka či slunečníky. Snad nikdo nechce v horkém letním dni sedět na přímém slunci. Pokud tedy nemáte terasu u kavárny zastřešenou, vyřešte to elegantními slunečníky.

About angelo

Leave a Reply