Home / Nezařazené / 4 tipy pro výběr nové komody, kterou si zamilujete

4 tipy pro výběr nové komody, kterou si zamilujete

Potřebujete si pořídit novou komodu a přemýšlíte, jak vybrat tu nejlepší? S volbou správného kusu nábytku si hravě poradíte díky několika jednoduchým radám, které najdete v tomto článku. Pusťte se do čtení a úspěšného výběru nového kousku vybavení.

Správné rozměry

Jedním z velmi důležitých parametrů pro výběr každého kousku nábytku jsou rozhodně správné rozměry. Důkladně si změřte místo, kam nový nábytek poputuje, a následně podle toho vyberte konkrétní variantu. V případě, že zařizujete celý pokoj najednou, připravte si detailní plánek, kde si načrtnete i rozměry jednotlivých kusů nábytku, ať víte, co všechno si můžete dovolit nakoupit.

Dostatečné množství úložných prostorů

Každá komoda má poskytnout dostatek úložného prostoru pro všechny podstatné věci. Z toho důvodu je dobré při výběru koukat nejenom na vnější rozměry, ale i na to, jak je uspořádán vnitřní prostor a kolik sem můžeme dát vlastně věcí. Někomu totiž více vyhovuje šuplíková komoda a jindy se zase spíše hodí varianta s poličkami.

Ladící design

I praktický kousek nábytku by měl vzhledově ladit k ostatnímu vybavení. Chybu jistě neuděláte, když se vám zalíbí bílá komoda. S ní je možné vytvořit moderní světlý interiér nebo vsadit na dynamickou kombinaci s tmavšími odstíny.

Kombinace s dalšími komodami a skříněmi

Vzhled i funkční vlastnosti se pokuste zkombinovat s jinými skříněmi. Promyslete si, jestli získáte různé úložné prostory a zda s vybranými kusy nábytku naplno využijete nabízený prostor. Díky chytrým řešením dokážete ušetřit i nějakou podlahovou plochu a užít si tak více volného místa v bytě i přesto, že splníte své nároky na uložení všech podstatných věcí. A nejlepší na tom je, že výběr nového kusu nábytku klidně zvládnete i z pohodlí domova přes internet.

About angelo

Leave a Reply