Home / Auto, moto / Čím vším by měla být vybavena autolakovna?

Čím vším by měla být vybavena autolakovna?

V posledních několika letech se začal zvyšovat počet drobných podnikatelů, protože spousta lidí si uvědomila, že nemusí pracovat v nějaké výrobní továrně. Stačí přijít s originálním nápadem, realizovat ho a můžete vydělávat sami na sebe. Jestliže jste vždy toužili po vlastní autolakovně, je nejvyšší čas proměnit dlouholetý sen ve skutečnost. V následujících řádcích vám prozradíme, co by v takové autolakovně nemělo rozhodně chybět.

Po silnicích se pohybuje stále více vozidel, tudíž otevření autolakovny je sázka na jistotu. Majitelé vozidel potřebují menší i větší opravy, nástřiky karoserií a podobně. Tak najděte prostory a pusťte se do vybavování autolakovny.

Bez lakovací a sušící kabiny se neobejdete

Dominantou každé autolakovny je bezpochyby stříkací kabina, v níž probíhá samotné lakování. Důležité je sáhnout po boxu, jenž vám bude vyhovovat rozměry i vlastnostmi. Každá autolakovna má jiné potřeby, což byste při výběru lakovací a sušicí kabiny měli zohlednit. Dodavatelé většinou nabízí pestrou škálu příslušenství a doplňků, tudíž vybavení autolakoven se dá bez problémů přizpůsobit potřebám a požadavkům provozovatele.

Ideální volbou jsou zdvojené lakovací a sušící kabiny, do nichž je možné nainstalovat za příplatek ještě například motorizované otevírací dveře, rošty, kolejnice, vozíky, nouzová osvětlení, vstupní agregáty s aktivním uhlím a spoustu dalšího.

Na koho se obrátit?

V této naprosto specifické oblasti působí společnost NAVER, která nabízí lakovací kabiny, míchací boxy, odsávací stěny, vstupní a výstupní agregáty a podobně. Spokojení budete nejen s pestrým produktovým portfoliem, ale také s cenovou politikou společnosti. NAVER sídlí v Brně, ovšem obrací se na něj zákazníci ze všech koutů České republiky, a tak se při vybavování autolakovny může stát i vaší pravou rukou.

About angelo

Leave a Reply