Home / Doporučujeme / Co pejskovi přichystat, než poprvé přejde práh domu?

Co pejskovi přichystat, než poprvé přejde práh domu?

Cítíte se sami nebo jen potřebujete společnost, která bude zároveň vaším nejlepším přítelem? Ať už je to jakkoli, na smutek a samotu existuje jedno řešení. To řešení má čtyři nohy, ocas a je to mírumilovné stvoření, které nejde nemilovat. Tím řešením je psí společník, který je součástí každé druhé rodiny. Nejčastěji si ho pořizují mladé páry, které tak chtějí vyzkoušet, jestli jsou nebo nejsou připraveny založit rodinu. Také si je kupují rodiny s malými dětmi, kdy se děti učí vzájemné toleranci a respektu ke zvířatům. Jestli právě vy také očekáváte nového psího společníka, je třeba mu přichystat základní vybavení ještě předtím, než přejde práh domu.

Velmi často si pejsky bráváme domů, když toužíme po neustálé společnosti. Pejsci jsou v současné době velmi hraví, touží po pozornosti, kterou jim osamělí jedinci mohou dopřát. Současní či budoucí majitelé jim však také musí dopřát vybavení, bez kterého pejsci nemohou existovat.

Připravte pejskovi vhodnou postel

I když pejsci později spí se svými majiteli, potřebují mít pelíšek, který tu pro ně bude, když budou na své pány naštvaní nebo když budou uražení či unavení. Psí pelechy lze dnes zakoupit v mnoha zajímavých provedeních. Vedou zejména psí oválné pelechy, ovšem majitelé menších ras si raději kupují takzvané boudy pro psa, které pejska chrání před průvanem, jelikož mají klasické měkoučké stěny a nejsou to čistě podložky, jak je známe.

Vodítko a obojek nejen na výlety a procházky

Součástí každé psí výbavičky je také vodítko a obojek, bez nichž se neobejdete na procházkách nebo na výletech. Vodítka a obojky však oceníte i v jiných situacích, například při cestování, kdy nechcete, aby pejsek cestoval po automobilu.

Obojky a šátky je dobré něčím okořenit či je nějak vyšperkovat. Lze to za pomocí šátků, které je možné koupit v mnoha barevných provedeních nebo vzorech. Můžete vybírat i v kolekcích, aby vše hezky ladilo a hlavně bylo i pohodlné a praktické. Vše můžete nakupovat online u českého výrobce Iridog.cz.

About angelo

Leave a Reply