Home / Domácí mazlíčci / Jak postavit klec pro ptáky, aby byla kvalitní a bezpečná

Jak postavit klec pro ptáky, aby byla kvalitní a bezpečná

Každý chovatel ptactva (ať už to jsou andulky, papoušci nebo obyčejné slepice nebo holubi) chce v první řadě zabezpečit své mazlíčky. Chce jim dopřát bezpečí, aby na ně žádný dravec nemohl a oni mohli žít spokojeným a klidným životem. V současné době se bohužel na trhu vyskytují klece a voliéry pro ptáky v poměrně nekvalitním provedení. Lidé často investují do toho nejlevnější, ovšem posléze hořce litují, že neinvestovali do něčeho, co by bylo kvalitnější a zároveň bezpečné. To nejlepší, co mohou chovatelé pro své ptactvo udělat, je, že jim jejich klece, holubníky či případně voliéry postaví sami.

Když si člověk postaví něco sám, moc dobře ví, jak k postavení došlo či co bylo během stavby použito. A když se náhodou něco stane, může vinit jenom sám sebe za nekvalitně odvedenou práci.

Aby vaše práce nebyla marná, postavte si voliéry, klece pro ptáky nebo případně holubník s pomocí zajímavého a promyšleného stavebnicového systému, díky kterému se i nutná a povinná stavba obydlí pro ptáky stane zábavou a možná i hotovým koníčkem.

Co je potřeba

Ke stavbě voliéry, klece nebo případně holubníku je zapotřebí hliníkových profilů, pletiva, síta a dalších pomůcek, díky kterým budou součástky držet pohromadě. Stavebnicový systém z této povinné stavby obydlí pro ptactvo udělal skvělou zábavu, která vyplní jeho volné chvíle. Navíc je díky stavebnicovému systému stavba obydlí pro ptáky snadná, jednoduchá, rychlá a hravá. Doslova se dostanete do dětství, kdy jste stavěli také stavebnice, ovšem tehdy jste si výsledek mohli vystavit jedině na poličku, nemohli jste ji využít pro své koníčky.

Nejen voliéry nebo klece pro ptáky

Díky stavebnicovému systému je možné si sestavit hravě, rychle a snadno i terária pro hady, chameleony a jiné podobné domácí mazlíčky, jejichž oblíbenost roste každým dnem.

About angelo

Leave a Reply