Home / Doporučujeme / ČOV pro všechny jednoduše

ČOV pro všechny jednoduše

Zvažovali jste pořízení ČOV na chalupu nebo k jiné vaší nemovitosti? Pak nejspíše víte, jak komplikovaný proces taková instalace a pořízení ČOV může být. Nejen, že musíte dobře vybrat správný typ čističky odpadních vod, kterých je na trhu hned několik, ale musíte kromě toho také obstarat projektovou dokumentaci, hydrogeologický posudek a v neposlední řadě povolení úřadů.

Vzhledem k tomu, jak málo odborníků v oblasti projektových a hydrogeologických dokumentací v České republice máme a jak vytížení bývají, si zájemce obvykle musí vyčekat docela dlouhou frontu. A to v praxi znamená poměrně dlouhou dobu, než se realizace takové ČOV uskuteční – klidně i několik měsíců.

Naštěstí existuje již způsob, jak tento zdlouhavý proces přeskočit. Nová a unikátní služba ČOV bez úřadů nabízí zájemcům, že za ně vyřídí vše od A do Z. Projektovou dokumentaci, hydrogeologický posudek, vyřízení povolení a v případě zájmu také samotnou instalaci. Ušetří tak mnoho hodin svého času a ČOV získají snadno. Více informací zde.

About angelo

Leave a Reply