Home / Nářadí / Díky sněhové fréze se budete na zimu těšit

Díky sněhové fréze se budete na zimu těšit

5030Děsíte se sněhové nadílky a už teď se netěšíte na zdlouhavé odklízení sněhu? Investujte do svého pohodlí a pouvažujte nad koupí sněhové frézy. Ta je moderním pomocníkem a rozhodně účinnější, než odhazování sněhu lopatou. Určitě to znáte. Po ránu přijdete ke garáži a zjistíte, že si musíte nejdříve odoházet cestu, než vyjedete do práce. Díky fréze to budete mít hotovo za chvíli a ani se s příjezdem do práce nezpozdíte.

K čemu všemu můžete sněhovou frézu použít? Hodí se k odstranění sněhu v okolí domu, z příjezdové cesty i přístupového chodníku. Zkrátka ze všech míst, kde je nežádoucí pro pohodlný pohyb. Pro těžký a uježděný sníh jsou nejefektivnější dvoustupňové frézy Husqvarna. Nemusíte se bát, že je ve velkém mrazu nenastartujete. Ovládání je velmi jednoduché a chod hladký. Udělat pořádek se sněhem nebude vůbec žádný problém, ani velká námaha.

Proč zvolit dvoustupňovou sněhovou frézu Husqvarna? Sníh je při ní odhrnut šnekem a následuje vyhození ven výsypným žlabem pomocí oběžného kola. Dvoustupňové frézy mají poháněná také kola, jednostupňové jsou poháněny šnekem. Určitě se vyplatí zainvestovat do dvoustupňové frézy, protože si poradí v jakémkoliv terénu a nebudete muset řešit zbytečné problémy. Jakmile se začnete potýkat se sněhem zledovatělým a uježděným od aut, určitě tuto volbu oceníte.

Vyberte si svou novou sněhovou frézu včas, abyste byli na zimu připraveni a správně vybaveni. Do náročnějšího terénu si vyberte pásový podvozek. I menší sněhová fréza může mít vysoký výkon. Vybírejte podle toho, do jakých podmínek ji potřebujete a jakou sněhovou nadílku v místě, kde bydlíte, míváte. Při nákupu sledujte parametry jako výše sněhové pokrývky, se kterou si fréza poradí nebo kapacitu odhozu sněhu za hodinu. Moderní frézy jsou kompaktní, lehké a skladné. Vejdou se vám třeba do garáže.

About angelo

Leave a Reply