Home / Pro kutily / Divoká příroda jako na dlani? Jedině s fotopastí

Divoká příroda jako na dlani? Jedině s fotopastí

Možnost vyfotit zvířata v divoké přírodě je krásná, bohužel ne u všech je to možné. Platí to zejména u plachých zvířat a u zvířat, které se vyskytují jen vzácně. Pokud si i přesto chcete pořídit unikátní snímek jejich života, pořiďte se fotopasti Acorn.

baterie fotopast acornO fotopastech jste už pravděpodobně slyšeli, jedná se o malé a nenápadné přístroje, které dokáží dokonale zaznamenat vše, co se jen přiblíží k jejich blízkosti. Ne náhodou je používají přírodovědci, zoologové i vědečtí pracovníci po celém světě. Oblíbili si je už i myslivci a lesníci, může za to velmi snadná dostupnost, zatímco dříve se jednalo o nedostatkové zboží, které si mnozí vyráběli i svépomocí, dnes si můžete fotopasti pořídit v eshopu i vy.

Dokonale zachycený snímek

Fotopasti spolehlivě fungují 24 hodin denně, mají moderní optiku i snímače. Jakýkoliv objekt dokáží zachytit ve zlomku sekundy, je tedy jedno, jestli se jedná o malé či velké zvíře nebo dokonce o člověka, fotopast ho vždy okamžitě zachytí. Nejčastěji se využívá pořizování snímků, ale fotopast vám dokáže nahrát i videozáznam. Pomocí fotopastí se prokázala přítomnost i mnoha ohrožených druhů zvířat, například vlků, rysů, jezevců nebo i divokých koček. Myslivci s nimi mohou zaznamenat přítomnost škodné zvěře nebo pytláků.

Snímky jsou vždy pořízeny ve vysoké kvalitě. Můžete si je prohlížet mnoha způsoby, samotná fotopast disponuje vlastní obrazovkou, kde si lze snímky prohlížet. Jsou nahrávány na kartu skrze kterou si je můžete prohlédnout i v televizi nebo v počítači. Fotopasti s GSM modulem vám dokáží pořízený snímek dokonce zasílat na telefon.

Vyberte si fotopast

Fotopast Acorn je jednou z nejlepších značek, které lze pořídit. Tyto fotopasti se vyznačují vysokou kvalitou, odolností, spolehlivostí a jednoduchým použitím. Kromě zvěře je lze využít i na monitorování zlodějů nebo nezvaných návštěvníků, stačí fotopast umístit k sobě na pozemek a rázem budete mít přehled o tom, co se na něm děje.

About

Leave a Reply