Domů / Zahrada / Garážová vrata LOMAX: Kvalita je cesta ke spokojenosti

Garážová vrata LOMAX: Kvalita je cesta ke spokojenosti

Ryze česká společnost LOMAX je předním výrobcem sekčních garážových vrat. Exkluzivní modelová řada LOMAX Excellent svou propracovaností uspokojí i nejnáročnější klientelu. Vyrábí se z vysoce kvalitních komponentů a špičkově zpracovaných panelů české výroby s nadstandardní zárukou deset let.

Vnější design si přizpůsobíte vlastním požadavkům, přičemž si můžete vybrat z více než 2 500 odstínů barev. Samozřejmostí je pestrá škála imitací dřeva. Společnost LOMAX se neobrací zády ani neobvyklým přáním, neboť ke svým zákazníkům přistupuje individuálně. Garážovým vratům vtisknou kreativní nerezové prvky a prosklení punc originality.

Firma LOMAX s letitou tradicí má v produktovém portfoliu také průmyslová vrata, venkovní žaluzie či předokenní rolety. Nyní se zaměříme především na sekční garážová vrata.

Dokonalý design, kvalitní zpracování

Sekční garážová vrata Excellent se pyšní perfektním konstrukčním řešením, které se prezentuje jako naprostý vrchol v oblasti designu, bezpečnosti a kvality. Tichý a plynulý chod, vysoká bezpečnost při manipulaci, neotřelý design všech komponentů – přesně tak by se dala garážová vrata této modelové řady charakterizovat. Firma LOMAX nastartovala nový směr v segmentu výroby garážových vrat.

Pohon sekčních garážových vrat má na starosti motor LOMAX Exclusive, který německá korporace Marantec navrhla a vyrábí speciálně pro společnost LOMAX. Zajišťuje rychlý chod a zároveň šetří energii.

Různé možnosti ovládání

Všechny výše zmíněné výhody a přednosti zakončuje jejich ovládání. Na výběr jsou různé ovládací prvky. Klasické dálkové ovládání je stále v kurzu, nicméně stále častěji ho zastupuje otevírání vrat čipem, kódovanou klávesnicí, snímačem otisků prstů a mobilním telefonem. Absolutní komfort slibuje průkopový systém ovládání HomeLink, který se instaluje přímo do automobilu.

Komplexní nabídku služeb a produktů můžete zhlédnout na stránce www.lomax.cz.

O angelo

Zanechte zprávu