Home / Domácí mazlíčci / Luxusní krmiva pro psy a kočky z divokého masa

Luxusní krmiva pro psy a kočky z divokého masa

Dopřejte svému mazlíčkovi to nejlepší s vybranými americkými granulemi. Skvělé chuťové zážitky nemusí být pouze lidskou prioritou a i váš mazlíček si může na jídle pochutnávat. Navíc dostane plnohodnotné krmivo plné důležitých živin, vitamínů a minerálů. Proč se tedy zaměřit hlavně na kvalitu a dopřát svému pejskovi nebo kočičce to nejlepší?

Pro zdravé zažívání a dostatečnou výživu

Krmivo Taste of the Wild pro psy obsahuje správný poměr bílkovin, sacharidů a tuků. Zdroje bílkovin jsou z velmi kvalitního čerstvého masa. Do granulí se přidává maso bizoní, srnčí, kachní, z křepelek, jehněčí, lososí, krůtí nebo kuřecí. Všechno maso pochází z hlídaných a maximálně kvalitních chovů nebo jsou zvířata přímo lovena. Krmivo neobsahuje žádné přidané bílkoviny a je tedy naprosto vhodné pro šelmy, kterými psi i kočky jsou. Nekvalitní granule s příměsí obilovin nepřiměřeně zatěžují trávicí trakt a jsou nevhodným zdrojem energie, která může být nadměrně ukládána a může zapříčinit vznik nadváhy nebo jiných obtíží.

Pro dlouhý a spokojený život vašich mazlíčků

Mají vás rádi a zaslouží si to nejlepší. Dopřejte jim kvalitní a spokojený život s granulemi Taste of the Wild pro kočky. Správný poměr živin z kvalitních zdrojů zajistí výživu, díky které si udrží zdraví do velmi vysokého věku. Částečně tak můžete i prodloužit věk svého mazlíčka a strávit s ním více času. věnujte proto výběru krmiva dostatečnou pozornost a myslete na zdraví vašeho mazlíčka.

Doplňky pro komplexní výživu

Do krmiv Taste of the Wild pro dospělé psy jsou přidávány bylinky, borůvky, maliny nebo rajčata pro zvýšení obsahu vitamínů a cenných látek podporujících zdravou regeneraci a imunitu. Jako zdroj kvalitních komplexních sacharidů jsou používány sladké brambory, které zaručí dostatečný příjem energie a vyváží ostatní složky potravy,

About angelo

Leave a Reply