Home / Nářadí / Kvalitní digitální siloměry

Kvalitní digitální siloměry

201305300119Specialistou na kvalitní digitální siloměry je společnost ANDILOG Technologies, která se zabývá vývojem, výrobou a servisem pokročilých technologií pro měření síly a kroutícího momentu. Firma ANDILOG Technologies má výrobní závody na Floridě a ve Francii. Výroby tohoto podniku jsou po celém světě proslulé pro nové inovativní a ergonomická řešení, které se vždy snaží naplno vyhovět potřebám průmyslu a celého trhu.

Široký rozsah produktů

Firma spolupracuje se zkušenými distributory, kteří zajišťují úzký vztah s konečnými odběrateli po celém světě. Značka se pyšní velice širokým rozsahem produktů, mezi které patří individuální měřící systémy i standardní přístroje na měření. Jedná se o elektronické digitální siloměry, měřidla kroutícího momentu, zobrazovací jednotky, motorizované i manuální měřicí stojany, měřicí lavice a speciální individuální aplikace.

Dostupný digitální siloměr CENTOR First

CENTOR First je levný digitální siloměr s nejčastějším využitím pro základní měření během výroby. Tento siloměr je kompletně vybavený, a navíc využívá speciální účinné technologie pro měření tažné i tlačné síly. Jeho používání je velice snadné. Naměřené hodnoty se ukazují na velkém a přehledném displeji. Na displeji nechybí ani pásový graf, který informuje o aktuálním využití kapacity snímače měřidla. Pozitivní skutečností je, že vestavěný snímač odolá až 200% překročení své maximální kapacity.

Jednoduché intuitivní ovládání

Siloměr se často využívá během náročného pracovního procesu, a proto se nikdo nechce zdržovat se zdlouhavým ovládáním přístroje. Siloměr CENTOR First je uživatelsky velice přívětivý. Ovládá se pouze pomocí základních čtyř kláves. Základem je červené tlačítko zapnout / vypnout, které je umístěno v dolní části přístroje. Další tři tlačítka jsou v zelené barvě, a leží vedle sebe pod displejem. Jedná se o tlačítko vyhodnocení maximální hodnoty v tahu nebo tlaku, volič jednotek měření a nulování. Siloměr je samozřejmě možné upevnit na měřící stojany.

About angelo

Leave a Reply