Home / Doporučujeme / Masturbátory pro každého muže

Masturbátory pro každého muže

Každému sex zevšední, pokud praktikuje ty samé polohy a aktivity. Týká se to i masturbace. Překvapte své tělo proto erotickými pomůckami, jež vnesou do vašeho intimního života vzrušující náboj.

Masturbátory oživí erotiku

Jste sami, nebo naopak máte už dlouho stálou partnerku a intimní život vám zevšedněl? Experimenty slibují vždy oživení, proto se jim nebraňte. Masturbátor vám pomůže otevřít dveře do další dimenze rozkoší. Dnešní erotické pomůcky navíc slibují realistické zážitky, takže se máte skutečně na co těšit. Nemyslete si, že sexuální hračky představují pouze vibrátory nebo Venušiny kuličky. I pro muže se toho mnoho najde a jde o mnohem diskrétnější věci, než jsou nafukovací panny, můžete je i dobře schovat. Velmi populární jsou masturbační vajíčka. Nasadí se na žalud penisu a poskytují rozkoš s pomocí výstupků, které s vibrací dráždí váš penis. Vhodný společník na cesty. Další honítko je Satisfyer Men. Na první pohled vypadá jako vibrátor, pomůcka se ovšem nikam nezasunuje, naopak muž zasouvá do ní. Uvnitř je speciální prostředí, které simuluje vaginu. A vnitřních vložek existuje mnoho druhů, můžete tak zažít rozkoš z mixu vaginálního i orálního sexu. Prodává se i ve formě vibrační hračky, která přináší nezapomenutelné požitky vedoucí k dokonalému orgasmu.

Diskrétní nákupy sexuálních pomůcek

Mezi diskrétní masturbátory patří i Zolo Pocket Pool nebo Tenga. Malé pomůcky, které svými výstupky rozdráždí každého muže. Tyto pomůcky se snadno používají, takže to zvládne každý. Dokonce při maximálním dodržení hygieny lze využít i jednorázové výrobky opakovaně. Nalákali jsme vás, ale ostýcháte se nakoupit, protože nemáte zkušenosti? Stačí zvolit diskrétní sexshop. Například Sexio.cz má vybudovaný systém naprosté anonymity. Nesbírá údaje o vaší aktivitě na počítači, nestane se, až přijde k PC někdo po vás, že na něj vyskočí reklama na erotické pomůcky. Rovněž se nebojte, že zásilka bude nadepsaná odesílatelem, tedy sexshopem. Nikdo se nedozví, že jste nakoupili něco, co vám přinese rozkoš. Proto se nebojte a zpestřete si svůj intimní život, který nesmí být nudný. Vyzkoušejte s masturbací, co vám nejvíc vyhovuje, a poté můžete i svoji partnerku navést, jak vám má udělat dobře.

About angelo

Leave a Reply