Home / Doporučujeme / Moderní bydlení v lůně přírody? I Praha vám toto umožní

Moderní bydlení v lůně přírody? I Praha vám toto umožní

Mladí lidé se ve většině případů rozhodnou přestěhovat do hlavního města zejména proto, že chtějí být neustále v centru dění. Praha je totiž všeobecně považována za středobod kulturního a společenského života, což dokazuje už jen pohled na rušné ulice a hlavní dopravní tahy uvnitř města.

Postupem času, když člověk stárne a začíná přemýšlet o založení rodiny, se jeho seznam priorit naprosto změní. Přestane v pravidelných intervalech vyhledávat bujaré večírky a větší důraz bude klást také na chvíle plné klidu a pohody. Abyste tohoto cíle dosáhli, nemusíte se z naší metropole stěhovat někam jinam. Praha chce totiž jít všem svým obyvatelům vstříc a proto v posledních letech představila hned několik projektů na skvělé bydlení, které všechny vaše podmínky do puntíku splňuje. Jedním z nich jsou také Byty na Vackově.

Co přináší projekt Bytů na Vackově?

Byty na Vackově tvoří pět budov, které poskytnou útočiště dohromady 347 rodinám a jednotlivcům. Nachází se v Horním Žižkově na Praze 3 a poskytuje budoucím obyvatelům spojení moderního bydlení ve městě s nádechem přírody.

Bydlení na Vackově se nachází dostatečně daleko od ruchu velkoměsta, ale zároveň také dostatečně blízko, abyste se kdykoli mohli s přáteli vydat užít si společenský večer. V blízkosti pěti objektů, z nich tři by měly být dokončeny v horizontu jednoho roku a zbylé dva o rok později, se nachází přilehlý park, který je jako stvořený pro dlouhé procházky s dětmi, kde se nebudete muset neustále otáčet a hlídat silniční provoz.

Občanská vybavenost je dalším zásadním faktorem, který vás jistě donutí o novém bydlení v Praze přemýšlet. V okolí se totiž nachází:

  • školy a školky
  • nákupní střediska, sportovní areály
  • zastávky MHD a pobočky České pošty
  • restaurace a památky
  • ordinace lékařů a mnohé další

Lokalitu čekají rozsáhlé změny, buďte u toho

Horní Žižkov má v průběhu následujících let projít postupnou revitalizací, jejíž výsledkem bude vybudování rezidentní a obchodní čtvrti. Nové byty na Praze 3 jsou již dnes vpuštěny do prodeje a zájemců rozhodně není málo. Pokud vás tedy informace v tomto článku zaujaly a rádi byste v životě učinili změnu, rozhodně neváhejte a navštivte oficiální stránky projektu, než vás někdo předběhne.

About angelo

Leave a Reply