Home / Doporučujeme / Montáž příchytky na kabely je jednoduchá. Stačí vybrat tu správnou

Montáž příchytky na kabely je jednoduchá. Stačí vybrat tu správnou

Kvalita příchytky na kabely je často přehlíženým parametrem. V tomto článku vám proto ukážeme, jak vybrat tu nejlepší za rozumnou cenu.

Kabeláž se dá přichytit jednodušeji, než jste si doposud mysleli. Stačí vám k tomu kvalitní příchytka a trošku toho času. Jaká příchytka kabelu je tedy vhodná i pro vaši kabeláž?

Jednoduchá montáž

Příchytky kabelů jsou relativně levné a snadno použitelné. Na trhu ale naleznete celou řadu příchytek, které by vám zbytečně přidělaly vlásky na tváři. Proto vám v tomto článku představíme tu nejlepší volbu. Ta vám totiž ušetří spoustu práce a starostí v budoucnu. Nebudete totiž potřebovat žádnou další montáž, protože tyto příchytky vám budou dobře sloužit i desítky let.

O čem tedy mluvíme? Máme na mysli příchytky na kabely značky Schnabl. Ty se mohou pyšnit především svoji unikátní konstrukcí. Ta se může pyšnit technologií plug in, s jejíž pomocí bude montáž výrazně jednodušší. Stačí pouze navrtat dostatečně hlubokou díru do zdi a do té následně umístit příchytku. O zbytek se poté postará revoluční technologie, díky níž bude montáž o parník jednodušší.

Jak příchytka funguje?

Základem této technologie je expandér. Příchytka na kabel s expandérem sice na první pohled připomíná hmoždinku, oproti ní toho ale umí mnohem víc. To poznáte hned, jakmile ji umístíte do navrtané díry. Expandér totiž zajistí, že se příchytka doslova zakousne do zdi. Drážky tak budou držet pevně ve zdi a vaše kabely nebo potrubí bude dokonale chráněno před vlivem gravitace. Výhodou těchto příchytek je přitom fakt, že je můžete použít do širokého spektra materiálů. Vhodné jsou jak do klasických zdí, tak do sádrokartonu nebo izolačních desek.

Kde tedy tyto příchytky nakoupit? Zamiřte na eshop Schnabl.cz, kde naleznete široký sortiment zboží. A to nejen kvalitních příchytek, ale dalších pomocníků nejen pro montáž kabeláže. Eshop Schmachtl.cz se vyznačuje především svými příznivými cenami bez kompromisů na kvalitě. A také bleskovým doručením objednávky až k vašim dveřím.

About angelo

Leave a Reply