Home / Dům a byt / Montážní systém pro profesionální upevnění

Montážní systém pro profesionální upevnění

938Jste soukromý živnostník či prosperující firma a potřebujete kvalitní montážní systém, jež by ztvárňoval profesionalitu a spolehlivost tak, aby jedinečně reprezentoval vaší činnost? Obraťte se na zkušeného dodavatele, který se stane spolehlivým partnerem na cestě vašeho podnikání. Společnost s ručením omezeným Metalfix, bude dodavatelem, o kterého se můžete opřít.

Profesionál profesionálům

Protože bez kvalitního lidského kapitálu by jen stěží docházelo k realizaci projektů, i v čele společnosti Metalfix stojí prodejní a techničtí specialisté, kteří se postarají nejen o vaší spokojenost, ale prostřednictvím dodávaných produktů i o spokojenost vašich koncových zákazníků. Metalfix soustředí svou pozornost především na upevňovací a montážní systémy předních evropských výrobců, a tak si můžete být jistí, že při své práci spolupracujete s vysoce kvalitními produkty.

Široké portfólio upevňovacího materiálu a nářadí

Díky širokému portfóliu produktů, jež dodává společnost Metalfix, nebude žádný pracovní úkon nesplnitelný. V sortimentu této společnosti totiž naleznete nejen upevňovací materiál, ale také nářadí a nástroje, díky nimž půjde práce od ruky. Metalfix je mimo jiné dodavatelem montážního systému pro vytváření šroubovaných ocelových konstrukcí TZB, které se vyznačují efektivním upevněním potrubních tras a kabelových rozvodů. Pro svou práci jistě využijete i aku vrtačku Metabo, která se provrtá každým materiálem díky jejímu silnému motoru. Skvělým parťákem pracovního týmu bude i aku šroubovák a další nářadí profesionální značky Metabo. Ocelové upevňovací prvky, chemické kotvy i hmoždinky ukotví vše co potřebujete jednoduše, rychle, spolehlivě, a to vše s nízkými náklady.

Spojte své pracovní nasazení s profesionálním partnerem Metalfix a nabídněte svým zákazníkům opravdovou kvalitu.

About angelo

Leave a Reply