Home / Doporučujeme / Montované skladové kontejnery najdou využití na zahradě

Montované skladové kontejnery najdou využití na zahradě

Potřebovali byste přístřešek na dřevo? Nemáte doma kam dávat kola? Chybí vám garáž? Hodila by se vám zahradní bouda na nářadí? Ve všech těchto případech může být řešením montovaný skladový kontejner. Nevypadá nevzhledně, není drahý ani nepraktický.

Na českém trhu už půl století působí firma Kovobel, která vyrábí technologická zařízení pro chov drůbeže, a právě montované skladovací kontejnery. Má skutečně jen tyto dva projekty, o to větší péči jim může věnovat. Její mobilní sklady jsou v Česku velmi dobře známé a posloužit mohou i vám.

Ideální pomocník na zahradu

Montované skladové kontejnery mohou sloužit jako mobilní sklady, často se z nich budují celé self storage systémy. To vás však pro domácí použití zřejmě zajímat nebude. Doma mají kontejnery jiný potenciál.

Využijete je například jako přístřešek – na dřevo, kola, a dokonce i auto. Do kontejneru se totiž dají dát dvoukřídlé dveře, boční dveře pro lepší nastupování do vozu, dřevěnou podlahu, nájezdovou rampu a mnoho dalšího.

Dále může kontejner posloužit místo přístřešku na popelnice, a to i před bytovým domem. Vejde se do něj několik popelnic. Na zahradě ho využijete místo boudy na nářadí, zahradní techniku apod. Dovnitř se dá nainstalovat i regálový systém, střecha může mít průsvitný pruh, aby bylo uvnitř dobře vidět.

Jak mobilní kontejner složit?

Montované buňky se dodávají rozložené, jejich složení je však hračkou pro každého trochu zdatného kutila. Potřebujete jen pár dobrých kamarádů a běžné nářadí, jako jsou vrtačka i kladivo. Kontejner sestavíte podobně jako dětskou stavebnici a připevníte šrouby. Na webu https://www.kovobel.cz/ si pustíte dokonce videonávod. Na těchto webových stránkách najdete zároveň katalog kontejnerů.

Mimochodem, takový kontejner má jednu obrovskou výhodu. Když ho zrovna nepotřebujete, dá se rozložit a uklidit.

About angelo

Leave a Reply