Domů / Energie / Vytápění / Nedovolte zimě zastavit stavební práce

Nedovolte zimě zastavit stavební práce

Zima neúprosně zaklepala na dveře a to znamená pro mnohé stavební firmy zastavení veškeré práce na projektech. Mrazíky a velká vlhkost totiž stavbě nedělají dobře. Na trhu však existují prostředky, které si i s tím největším mrazem a vlhkem poradí.

pujcovna-plynovaJedná se o průmyslová topidla, nebo-li teplovzdušné agregáty, které se hodí pro jakékoliv použití. Ať už potřebujete vysoušet, vytápět průmyslové objekty nebo ohřívat. Topidla se navíc dají zapůjčit a tak je využíváte, jen když je potřeba. Nedovolte zimě zastavit stavební práce a využijte teplovzdušných agregátů.

Půjčte si topidlo na zimu

Půjčovna topidel vám nabídne širokou škálu zařízení, které se hodí pro různé účely. Pro výstavní účely se skvěle hodí naftová topidla s přímým spalováním, které se hodí pro venkovní ohřev a vysoušení. Odolná konstrukce a výkon 93 kW zajistí plynulý provoz za každé situace.

Avia 2005-3

Plynová topidla se hodí do dobře odvětrávaných prostor. Jsou vhodná především pro řemeslníky, jelikož uspokojí kvalitou za skvělou cenu. Topidla jsou robustní konstrukce a přitom se lehce přenáší.

Poslední možnou volbou jsou elektrická topidla. Ty jsou oblíbená především pro svůj ekologický provoz. Hodí se zejména do prostor, kde nelze využít naftová či plynová topidla. Elektrická topidla se používají zejména v průmyslových a zemědělských objektech. Nejsou hlučné a náklady jsou minimální.

Využijte dodávky na klíč

Potřebujete dodávky teplovzdušných agregátů? Požádejte o montáž na míru. Firma REMKO nabízí dodávky na “klíč”. Součástí dodávky je navržení technického řešení, včetně cenové nabídky a montáže. Společnost se postará o dopravu topidel, jejich uvedení pro provozu a seznámení s veškerým provozem. Dodávka na klíč ušetří spousty času a zbytečných starostí s obstaráváním si přesných specifikací, které jsou potřeba pro váš projekt. Ušetřete si čas a peníze. Svěřte se do rukou odborníku.

O

Zanechte zprávu