Home / Doporučujeme / Polepy výloh mohou zvýšit vaše tržby

Polepy výloh mohou zvýšit vaše tržby

Oslovovat svoje zákazníky nemusíte pouze s pomocí billboardů a online reklamy. Skvělou práci odvedou i reklamní polepy, s jimiž můžete vybavit výlohu i auto.

Umíte si představit, že byste mířili do nějakého obchodu, a ten by nebyl nijak označen? Nikde byste neviděli název, logo ani další užitečné informace. Představu byste si museli udělat na základě výlohy. A vedle by stál obchůdek, který by všechny tyto prvky měl. Který z nich by vás zaujal? Vsadíme se, že jste vybrali ten druhý. Dobré označení je totiž nesmírně důležité.

Kvalita za nízkou cenu

Pokud zvolíte vhodné designové prvky, sladíte barvy a vytvoříte jednotný vzhled, pak vám mohou tyto maličkosti výrazně zvýšit návštěvnost a tržby vaší pobočky. A nemusíte do nich investovat ani velké množství financí. Samolepící nadpisy a reklamní polepy nabízí alternativu, která snoubí kvalitní zpracování s dobrým vzhledem.

Doby, kdy se polepy daly zařadit spíše mezi horší kroky týkající se vašeho reklamního plánu, jsou už dávno pryč. Odchlípnutá písmenka a špatně držící části už uvidíte jen výjimečně. Moderní fólie jsou při odborné instalaci velice trvanlivé. Vydrží bez jakýchkoliv problémů i několik let.

Jak polepy nainstalovat?

Záleží ale také na tvaru. Polepy na výlohy zřejmě budou lehčí na nalepení. Na rovný povrch je zvládnete bez chyb nainstalovat sami. U aut a jiných asymetrických předmětů bude instalace o něco složitější. Abyste tedy měli jistotu, že se reklama na daném povrchu udrží co nejdéle, můžete si najmout profesionála.

Kromě samotné výroby polepů a jejich připravení k odeslání nabízí řada firem i jejich nalepení. Stačí se při objednávce zmínit, že byste měli zájem i o instalaci, a společnost vám určitě vyhoví. Pokud si na to netroufnete sami, můžete v případě potřeby sáhnout i po místním šikulovi. Zeptejte se svých známých, přátel, příbuzných, jestli někdo s tímto typem práce nemá zkušenosti.

About angelo

Leave a Reply