Home / Doporučujeme / Příchytky na kabely Schnabl vám ušetří až 60 % času

Příchytky na kabely Schnabl vám ušetří až 60 % času

Hledáte snadné a rychlé řešení pro trvalé či dočasné upevnění kabelů a trubek? Pak určitě oceníte kabelové příchytky Schnabl, jejichž instalace je velice rychlá a snadná. Díky jejich použití tak můžete ušetřit až 60 % času. Ne nadarmo se plastové příchytky Schnabl těší velké oblibě.

Plug-in technologie

Kabelové příchytky Schnabl využívají pro přichycení kabelů plug-in technologie, jejíž princip je patentován. Tato technologie spočívá ve využití geometricky uspořádaných segmentů, jež tvoří expander na dříku kabelové příchytky. Zasouvání kabelové příchytky je tudíž velmi snadné, ale při pokusu o vytažení se segmenty expanderu vzepřou a nejdou tak vytáhnout. Pro instalaci příchytky na kabely je potřeba vyvrtat jen otvor o průměru 6 mm a příchytku zasunout. To je celé. Další materiály jako např. hmoždinky či hřebíky nejsou potřeba.

Všestranné využití

Plastové příchytky na kabel Schnabl lze využít na téměř všechny pevné podklady, ať už se jedná o sádrové desky, heraklit, izolační desky, beton, duté cihly apod. Použít je lze pro přichycení kabelů pod omítkou, ke stropu, stěně i podlaze. Kromě toho jsou vyráběny v celém spektru různých velikostí a tvarů, díky čemuž je lze využít pro uchycení téměř jakéhokoliv druhu kabelu či trubky.

Pořiďte si je online

Pokud byste i vy rádi vyzkoušeli jednoduchost a rychlost instalace při použití kabelových příchytek Schnabl, tak si je nyní můžete objednat v internetovém obchodě společnosti Schmachtl, která je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elekroniky a strojírenství. Na e-shopu Schnabl najdete velmi širokou nabídku plastových příchytek, které uspokojí každého řemeslníka, ať jde o příchytky pro vodiče, kabelové kanály, trubky apod.

Příchytky kabelů si můžete pořídit na webové stránce www.schnabl.cz.

About angelo

Leave a Reply