Domů / Dům a byt / Přilněte k přírodě s ekologickým bydlením

Přilněte k přírodě s ekologickým bydlením

Snad každý by chtěl z rušného velkoměsta utéct do příjemného a zdravého prostředí, kde budou ty nejideálnější podmínky pro spokojený rodinný život. Jestliže se v malém bytě už necítíte dobře a přemýšlíte o změně, nabízí se vám ekologické a nízkoenergetické bydlení, se kterým můžete udělat velkou změnu k lepšímu.

V současné době jsou v Čechách velmi oblíbené dřevostavby. Staly se synonymem pro levné a příjemné bydlení. U nás nemají dřevostavby příliš dlouhou tradici, populární byly hlavně na západě. Jednoduchost jejich výstavby se spojila s inovativní technologií a dřevostavby se začaly šířit do celého světa. Zatímco dříve figurovalo v dřevostavbách zejména dřevo, dnes se snoubí s mnoha inovativními materiály, jde zejména o moderní izolace a další konstrukční prvky.

Dřevostavby na klíč

main (5)Dřevostavby jsou z ekologicky šetrných materiálů, které zajistí příjemné prostředí pro život. Zatímco zděné domy jsou energeticky náročné a velmi těžké, dřevostavby jsou lehké a úsporné. Jejich stěny jsou podstatně štíhlejší, ale i přesto izolují teplo a hluk lépe, než zděné domy. Štíhlejší konstrukce je příslibem většího prostoru, než by vám nabídl zděný dům na stejné ploše. U zděného domu je třeba mnoho příprav, čekat na to správné období a následně se pustit do složitého a nekonečného budování.

U dřevostaveb trvá výstavba jen 3 měsíce. Pracuje na ní tým sehraných odborníků a jelikož se při stavbě dřevostaveb nevyužívají mokré procesy, lze ji stavět v kterémkoliv období. Rychle jsou postaveny menší bungalovy i velké rodinné domy. Dřevostavby jsou nehořlavé, mají velmi dlouhou životnost, dlouhou záruku a lze si je nechat postavit kdekoliv v ČR. Pokud vás tyto domy zaujaly, obraťte se na přední českou společnost HP DOMY s.r.o., která se na dřevostavby na klíč specializuje.

O

Zanechte zprávu