Home / Nezařazené / Špionážní technologie je účinným ochráncem majetku

Špionážní technologie je účinným ochráncem majetku

Investice do vlastní bezpečnosti mnoho lidí odrazuje, protože jim připadá jako zbytečně velký výdaj navíc. Pokud však nastane moment, kdy se dostaví nepříjemné zjištění, že vás někdo vykradl, rázem přijde čas na výčitky.

Investice do bezpečnosti však nemusí být velkým výdajem, stačí se obrátit na moderní technologii, kterou jsou fotopasti, či jinak známé jako špionážní kamery. Zloději a vandalové mají ve zvyku navštěvovat pozemek v době, kdy jsou obyvatelé domu v práci nebo když spí. To je ten pravý čas, kdy by měl bý váš pozemek sledován. Investice do kamerových systémů se nevyplácí, zkušení zloději velmi dobře ví, jak kamery obejít, navíc jsou vždy snadno na očích.

Špionážní kamera

Špionážní kamera je však zařízení, na které žádný zloděj nevyzraje, protože o něm neví, jedná se o zařízení určené do exteriéru. Díky pokročilému maskování je pro ostatní téměř nemožné fotopast odhalit a zatímco ostatní o ní neví, vám pořizuje detailní záběry. Fotopast lze umístit kamkoliv, třeba na strom, a nastavit, co vše bude zaznamenávat. Špionážní kamera má velmi pokročilé senzory i snímací zařízení.

Pokud zaznamená pohyb, ve zlomku vteřiny pořídí záznam ve vysokém rozlišení. Stane se skrytým špionem, který vás bude informovat o tom, co se děje na vašem pozemku, když nejste doma. S fotopastí můžete předejít vykradení, jelikož budete vědět, kdo má váš pozemek vyhlídnutý. Pokud dojde k nejhoršímu, budete mít podrobnou fotodokumentaci, která je pro policii tím nejlepším důkazním materiálem.

U fotopastí se vyplatí zvolit si model s GSM modulem, ten vás bude informovat pokaždé, když k vám někdo vkročí, přes telefon a email. Dorazí vám MMS nebo emailová zpráva s fotografií a díky ní budete vždy vědět, co se u vás děje, i když nebudete doma, ale třeba v práci či na dovolené.

About

Leave a Reply