Home / Nářadí / Komunální vozidla HAKO

Komunální vozidla HAKO

Komunální vozidla HAKO Citymaster nachází uplatnění především ve městech, obcích a na vesnicích. Slouží k úklidu silnic, chodníků, trávníků a v neposlední řadě k odhrnování sněhu z pozemních komunikací. Komunální vozidla slouží k nejrůznějším účelům, neboť využívají ke své práci pestrou škálu příslušenství a nástaveb.

Komunální technika značky HAKO nastolí v ulicích měst pořádek a čistotu. Veškerá práce s komunálními vozidly, které disponují mnoha nástavbami, je rychlá, komfortní, jednoduchá a ohleduplná k životnímu prostředí.

Výhody komunální techniky HAKO

Značka HAKO se specializuje na výrobu úklidových vozidel, která jsou nejvíce žádána do prostorů měst a obcí. Moderní profesionální prostředky určené primárně k čištění komunikací jsou ideálním pomocníkem v každém ročním období.

Komunální technika HAKO slouží v první řadě k perfektnímu vyčištění silnic a chodníků. Dále je vhodná k odstranění olejových skvrn na vozovkách prostřednictvím mokrého zametání. V zimním období se s vozidly HAKO snadno odhrnuje sníh ze silnic a chodníků, neboť jsou opatřena patřičnými předními nástavci.

Pakliže vaše město krášlí městský park či zámecká zahrada, komunální vozidla HAKO se postarají o údržbu těchto venkovních prostor. K tomu jsou určeny výkonné sekačky, jež se postarají o pravidelné sečení trávníku zejména na jaře a v létě.

Snadná manipulace s nástavbami

Komunální technika HAKO se pyšní originálním a funkčním vzhledem. Nástavby se dají snadno a rychle nasadit i sesadit. Nemusíte investovat do několika různých vozidel, protože jedno vozidlo díky variabilitě nástaveb poslouží k mnoha účelům – od zametání silnic, přes čištění chodníků, až po sekání trávy.

Vozy HAKO svými rozměry dokonale zapadnou do běžného městského provozu. Nepřekáží, nezdržují provoz a nezpůsobují dopravní zácpy.

About angelo

Leave a Reply