Home / Doporučujeme / ČOV na klíč

ČOV na klíč

Čistírna odpadních vod je skvělým řešením pro objekty v místech, které nejsou napojeny na kanalizační řád nebo je jejich napojení příliš složité či nemožné. Z naší zkušenosti stále více rodin poptává právě ČOV a to i z ekonomických důvodů, neboť taková ČOV dokáže oproti jiným řešením odpadu výrazně ušetřit.   

To, co lidi na realizaci čistírny ovšem často stresuje, je právě složitost celého procesu. Nejdříve je třeba opatřit projektovou dokumentaci od kvalifikovaného projektanta, hydrogeologický posudek od hydrogeologa a pak samosebou vyřídit i úřední záležitosti, jelikož pořízení ČOV musí předcházet oficiální souhlas úřadů.

Problém, který se tu často objevuje, je velký nedostatek specialistů. Trvá, nežli zákazník sežene někoho, kdo by mu dokumenty připravil, a i tak si většinou počkáte i několik měsíců, než se na vás dostane. Tomu celému se ovšem lze vyhnout, využijete-li firmu, která zařizuje ČOV na klíč. Tou je například plzeňská ZAKRA, která ale působí celorepublikově. Pro více informací navštivte oficiální web.

About angelo

Leave a Reply