Home / Dům a byt / Myslete na svojí domácnost a dopřejte si maximální komfort

Myslete na svojí domácnost a dopřejte si maximální komfort

Jste spokojení se svou domácností? Jedná se o jakousi naší vizitku, která se zároveň stará o kvalitu našeho života. Snad každý se chce vracet do plně vybavené domácnosti, která z hlediska vzhledu i funkcí splňuje naše představy. Doma se chce každý cítit příjemně a pokud cítíte, že by vaše hnízdečko mohlo jít vylepšit, představíme si pár zajímavých tipů pro vaší kuchyni a koupelnu.

Dřezová baterie

baterie-jonas-well2-600x600Na dřezovou baterii v kuchyni mnoho lidí zapomíná, přitom nejmodernější modely dokáží přinést nadstandardní funkce, které vám ušetří čas a usnadní práci. Ze všech nabídek, které jsme pro vás prošli, nás zaujala JONAS Well stojánková dřezová s vytahovací sprškou. Na rozdíl od běžných baterií, tato toho umí mnohem více. Základem je zde vytahovací sprška, která vám skvěle pomůže při oplachování potravin, ale i při mytí nádobí.

Disponuje kvalitní keramickou kartuší a také přepínačem na dva proudy vody (klasický proud a sprška), zatímco jeden proud oceníte při mytí rukou a napouštění vody, druhý je vhodný na oplachování jídla a nádobí.

Nejedná se o pevnou baterii, která by překážela, ale o plně přizpůsobitelnou baterii, kterou lze libovolně natáčet dle potřeby. Pokud v kuchyni postrádáte ergonomii, tato baterie vám jí poskytne.

Posuvné sprchové dveře

dvere-moderno-ze-predu-600x600V dnešní době preferuje většina lidí sprchu, namísto vany. Důvody jsou poměrně jasné, většina lidí nemá čas na zdlouhavé koupání a raději se rychle osprchuje. Sprcha dokáže přinést rychlou a příjemnou relaxaci, zároveň si jí mnoho lidí oblíbilo, protože nezabere téměř žádné místo, což ocení zejména lidé bydlící v bytech a malých domech.

Pokud chcete v koupelně ušetřit místo a zároveň si dopřát příjemnou sprchu, našli jsme vám NATALI 90 Well Sprchové dveře do niky. Jedná se o posuvné sprchové dveře, které při otevírání nezaberou prakticky žádné místo, jelikož se posouvají do strany. Tyto dveře jsou trojdílné, s leštěným hliníkovým profilem a bezpečnostním čirým sklem, které je lehké na údržbu. Myslete na svůj relax a dopřejte si ve své koupelně komfort, jaký si zasloužíte.

About

Leave a Reply