Free songs
Domů / Dům a byt / Rustikální nebo moderní? Čím se řídit při zařizování kuchyně

Rustikální nebo moderní? Čím se řídit při zařizování kuchyně

Při zařizování vašeho nového domu byste neměli zapomenout ani na kuchyni. I ta přece může být místem, kde budete rádi trávit váš čas, ať už při posezení u dobrého jídla nebo při přípravě pokrmů.

Kuchyň můžete ozvláštnit například barovým pultem nebo pohodlnou jídelní částí, kde vám vaši blízcí budou moct dělat společnost i v době, kdy vaříte. Stejně tak myslete na velikost a tvar kuchyňské linky. Důležité také je, abyste měli v místnosti dostatek prostoru, všechny úložné prostory pro váš byly dobře dostupné a aby nebylo příliš složité udržovat kuchyň uklizenou a čistou.

 

Rustikální nebo moderní? Čím se řídit při zařizování kuchyně

Stále více zákazníkům při návrhu kuchyně také záleží na tom, aby měla místnost jednotný styl. Můžete zkusit například kuchyň moderní, klasickou nebo rustikální. Nevíte, jak nábytek, elektrospotřebiče i doplňky sladit, aby místnost byla funkční a zároveň vkusná?

Nechte si poradit od odborníků

Kuchyň na míru si můžete nechat zhotovit i od odborníků. Výhodou místností na zakázku je, že nic neomezuje vaši fantazii a vy nemusíte trávit dlouhé hodiny v obchodních centrech. Designeři vám zároveň poradí s výběrem materiálů i s celkovým uspořádáním kuchyně.

Při výběru truhlářství se nezapomeňte zeptat na to, zda si budete moct návrh kuchyně před zhotovením prohlédnout i v 3D – abyste měli jistotu, že k sobě všechny prvky skutečně ladí.

O admin

Zanechte zprávu

Nahoru